آموزش تجارت الکترونیک

قصد دارم در این کانال چندین روش کسب در آمد از فعالیتهای اینترنتی رو حضورتون معرفی کنم

قبل از اینکه بتونید در اینترنت به کسب و کار و فعالیت اینترنتی مشغول بشید ، نیاز هست که یک جیمیل داشته باشید

یک نکته خیلی خیلی مهم :

حتما تمام اطلاعاتی که در هنگام ثبت نام وارد میکنید ،داخل یک دفترچه بنویسید ( نام کاربری ، ایمیل ، رمز هایی که میسازید ، ادرس سایت هایی که میسازید و … )
این نکته را جدی بگیرید :
اگر بعدا  رمز های ورود خود را فراموش کنید ،  ما مسئول بازیابی آن نخواهیم بود ( و مراحل باز یابی بسیار طولانی و خسته کننده میباشد ) , پس همین الان یک دفترچه و خودکار بیاورید و اطلاعات ثبت نام رو بنویسید .

در صورتی که در گوگل حساب کاربری جیمیل ندارید با طی مراحل که در آموزشی زیر ارائه شده است  ، میتوانید جیمیل شخصی خود را بسازید .

آشنایی با پیش نیازهای کسب درآمد از اینترنت :

برای آغاز هر کاری باید خواسته و هدف خود را مشخص کنید و برای رسیدن به هدف تعیین شده،مقدماتی را فراهم آورید. کسب درآمد از اینترنت از این قاعده مستثنی نیست.بنابراین تعیین هدف و نگرش گامی الزامی در راستای موفقیت می باشد.

تعیین هدف و نوع نگرش

ابتدا باید نوع نگرش خود را تعیین کرد.بدین مفهوم که باید مشخص کرد به مقوله ی کسب درآمد از اینترنت چگونه می نگرید. می خواهید به عنوان شغلی ثابت و اصلی آن را در نظر بگیرید یا تنها به عنوان شغلی حمایت کننده آن را در نظر خواهید گرفت.
اگر می خواهید به عنوان شغل اصلی خود آن را برگزینید و درآمد مطلوبی از آن کسب نمایید باید کمی برای آن هزینه کنید و به اندازه کافی برای آن وقت بگذارید و تلاش کنید، هرگز یک شب نمی توان به این مهم رسید، پس عزم خود را جزم کنید و فعل خواستن را صرف نمایید.
اما اگر به عنوان شغلی حمایتی به اینترنت و مشاغل آن نگاه می کنید یعنی توقع درآمد کمتری از آن دارید می توانید از انجام بعضی از امور زیر صرف نظر نمایید و وقت کمتری برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی خود صرف کنید.
آنچه در آموزش های  به شما ارائه خواهد شد،می تواند درآمدی فوق العاده برای شما به ارمغان آورد. بدین معنی که شما را از هر شغل دیگری بی نیاز سازد. اما این شما هستید که تصمیم می گیرید به چه میزان از این سفره ی پهن شده استفاده نمایید. پس با توجه به نگرش خود از بین پیش نیازهای ذکر شده در ذیل مواردی را که برای رسیدن به هدف خود لازم می دانید فراهم سازید، ما نیز سعی می کنیم در این مسیر به صورت کامل شما را راهنمایی کنیم و توضیحات مقتضی را ارائه نماییم.
پیش نیازهای کسب درآمد از اینترنت
تقریبا در تمامی روش های کسب درآمد از اینترنت ،نیاز به بستری برای دیده شدن وجود دارد تا بتوانید آنچه برای عرضه آماده نموده اید را در بازاری وسیع ارائه نمایید. حتی در اندک روش هایی که شما بدون نیاز به این بسترها هم می توانید درآمد کسب نمایید، برای پیشرفت و رسیدن به درآمد مطلوب نیازمند این بسترها خواهید بود. پس امری الزامیست که بسترهایی را از زیر انتخاب و درصدد ایجاد آن برآیید. ما نیز در ایجاد هریک از بسترها به شما آموزش های ضروری را ارائه خواهیم نمود.
۱- شبکه های اجتماعی
۲- وبلاگ
۳- وب سایت

شبکه های اجتماعی ساده ترین و ارزانترین بستری است که می توانید فراهم آورید. وبلاگ هم زحمت زیادی ندارد و برای راه اندازی و مدیریت آن به زمان زیادی نیاز ندارید و تقریبا هزینه ای هم ندارد. اما برای راه اندازی و مدیریت سایت، شرایط کمی فرق می کند. در این مرحله باید آموزش دید،زمان گذاشت و اندکی هزینه کرد. اما بی تردید داشتن یک سایت دست شما را بسیار باز خواهد کرد و انتخاب های شما تنوع بسیار بالایی خواهند داشت.

همان طور که در ابتدا بیان شد، این شما هستید که با توجه به هدف و مهارت های خود تصمیم می گیرید کدام بسترها را برای فعالیت خود انتخاب نمایید. تنها فعالیت خود را به شبکه های اجتماعی محدود می کنید یا از وبلاگ و سایت نیز استفاده خواهید نمود.

چند روش معتبر و امتحان شده کسب در آمد از سایتهای ایرانی و خارجی و نحوه برداشت و کسب در آمد از هر مورد به صورت کامل و مشرح توضیح داده شده که امیدوارم موارد رو یک به یک اجرا کنید و نتیجه بگیرید :